Degustace Online

Ochutnajte kvalitní moravské víno v pohodlí Vašeho domova…

Další degustace sa koná už v sobotu 27. března 2021 v šest večer a Vy sa na ní možete těšit zase na vína od Třech Vinařů!

Kdy sme vysílali naživo naposledy

Poslední online degustaca proběhla v pátek 18. prosicna 2020. Dvakrát nám to sice spadlo, protože u Jurky stál internet za starú Belu, ale nakonec sme to nejak zvládli a společně s vama pokoštovali všecky vzorky. Šak podívajte sa sami, jak to nakonec dopadlo…

Tři Vinaři u Vás doma

Radek Botur (Vinotéka Botur), Laďa Mrkva (Vinařství Roseta) a Jirka Uřičář (Víno Uřičář), spojili svoje sily pod hlavičkú „Tři Vinaři“ teprve předlóni, ale aj za takú chvilku sa o nich začalo mluvit víc, jak o kdekom iném. A ěště aby né. Šak všecí třé majú co nabídnút. Ale co vám tu budem povídat, kuknite sa na jejich web www.trivinari.cz, kde sa o nich dozvíte víc.

No a Tři Vinaři pro vás přichystali každý dvě lahve. Chcete vědět které? Tož čtite dál…

Na jaké vínko sa možete těšit?

Nechceme, abyste kupovali zajíca v pytli, takže už teď prozradíme, které flaše v našem degustačním boxu najdete:

Vinařství Uřičář
RULANDSKÉ ŠEDÉ, 2020, *moravské zemské víno (brzy upřesníme)
CHARDONNAY, 2020, *moravské zemské víno (brzy upřesníme)

Vinařství Roseta
PÁLAVA, 2020, moravské zemské víno, suché
RULANDSKÉ MODRÉ ROSÉ, 2020, moravské zemské víno, polosuché

Vinařství Botur / Vinotéka Botur
MULLER THURGAU, 2020, kabinet, suché
MERLOT, 2018, pozdní sběr, suché

Cena je 1290,- Kč a poštovné je zdarma.
Tak co, už sa těšíte tak moc, jak my?

Jak to funguje?

Ne, nejsú to žádné čáry. Kúpíte si degustační box, který vám pošleme až dom, nebo si ho možete vyzvednút odobně u nekterého ze Tří Vinařů.

No a pak sa stačí už enom v ten správný čas připojit na túto stránku a možete neenom online sledovat řízenú degustacu, ale aj sa do ní zapojit pomocí komentářů, otázek, nebo hlasování v anketách.

Stream je vysílaný naživo pomocí Fejsbúčku a je dostupný všeckým. Tož ale samozřejmě ti, co majú kúpené vínko, si ho užijú mnohem víc, že ano 🙂

Kdy bude další degustace

Datum další online degustace je naplánovaný na sobotu 27. 3. 2021 a estli sa nic nezmění, začínali bysme nekdy mezi 18:00 a 18:30 (eště to včas upřesníme).

Kdyby ste to ale nestihli, nic sa neděje, možete si pustit video ze záznamu a udělat si degustacu třebas na prvního mája.

Kde možu objednat víno

Degustační box na příští degustacu možete objednat u Ladě na webu www.vinarstvi-roseta.cz nebo u Radka na e-shopu www.botur.cz. až do úterý 23. března do 23:59 (ať stihneme všecko zabalit a poslat) … a nebo kdybyste to nestihli, či to zase vychlastali už před degustacú, jak nekteří minule, možete sa až do pátka stavit aj osobně u nekterého z nás, Třech vinařů.

A estli vás zajímá, jak vypadala poslední online degustace třech vinařů, tak video si možete pustit o neco níž tady na stránce.

Videa z 3. Degustace Online