INSTRUKCE K 1. „ONLAJN“ DEGUSTACI konané v sobotu 25. dubna od cca. 18:30 hod.

Vážení přátelé, nejprve Vám chci poděkovat za Váš zájem, který nás velmi mile překvapil. Zakoupili jste si náš degustační balíček, takže teď je potřeba se na to řádně připravit.

1. S dostatečným předstihem vína z kartónu vybalit, vyházat nepotřebné z ledniček a vinoték (džusy, mléko…) a dát všechny bílé a to jedno růžové nachladit. Červené nechajte někde, kde sa bude teplotně cítit dobře (kde mu nebude zima, ani sa nezapotí horkem… 16-18 stupňů ideálka).

2. Udělajte si v sobotu podvečer pohodlí, naleštite skleničky, připravte vína a po 18:30 hod.  kliknite na tlačítko tady dole …to Vás pak navede na vše stránku, kde už budete mět všecko potřebné, aby jste mňa mohli vidět živě.

3. Kdyby sa cokoliv pokazilo, tak první, kde sa dozvíte co a jak, bude tadyk a na Facebooku Vinařství Roseta, ale pevně důfám, že všecko pojede jak po drátkách. Náš markeťák a ajťák Třech Vinařů, Jurka, bude zitra degustovat se mnú, tož sa snad sa neztříská dřív, než to budeme mět úspěšně za sebú.

4. No a EŠTE JEDNA VELIKÁNSKÁ PROSBA! Estli sa mě budete chtět na neco zeptat, pište to ideálně přes to „SLIDO“, které sa nacházá také na té stránce, na kterú sa dostanete hen tým oným červeným tlačítkem dole. A když už tam bude nejaká otázka, na kterú byste sa sami chtěli optat, tak jí dajte lajk, ať vím, co vás zajímá nejvíc.