Online koncert DH Svárovanka a degustace vín Tří Vinařů u Vás doma

Co sa stane, když sa spójí jedna z najlepších dechových muzik v našej republice s vyhlášenýma vínama od Třech Vinařů? Tož to je přeca jasné – je postarané o úžasný večer, na který sa enem tak nezapomíná. A protože doba je nejistá, budeme to všecko vysílat přes internet, ať nám to Koróna nemože překazit.

Už v sobotu 26. února 2022 od 18:30 sa možete těšit na onlajn přenos koncertu, vysílaný naživo z Kulturního domu Strážničan ve Strážnici.

Na co sa možete těšit

Tož samozřejmě enom na to najlepší. Celý koncert DH Svárovanka, vysílaný onlajn na internetu přes túto stránku, budete moct díky podpoře našich partnerů sledovat zadarmo z pohodlí Vašeho domova.

Esli si to ale chcete opravdu užit, doporučujem Vám objednat si k temu aj degustační balíček šesti naprosto jedinečných vín od Třech Vinařů, keří pro Vás v přestávkách mezi písničkama majú nachystanú řízenů degustacu. Tož ať na nich pak nehledíte nasucho, ale máte v pohárku nalété ty samé dobroty, co oni a možete posúdi, esli opravdu nekecajú.

No a nebojte sa, budú aj sútěže o hodnotné ceny, takže sa opravdu vyplatí sa dívat.

Moderuje Jožka Šmukař

No a to najlepší překvapení sme si pro Vás nechali až na konec… Ano, protože pro Vás chceme opravdu enom to najlepší, tož jako host Vás celým večerem plným dobré muziky a vína provede skvělý zpěvák a vinař Jožka Šmukař. Tož je třeba eště neco dodávat?

Kdo sú Tři Vinaři

Radek Botur (Vinotéka Botur), Laďa Mrkva (Vinařství Roseta) a Jirka Uřičář (Víno Uřičář), spojili svoje sily pod hlavičkú „Tři Vinaři“ teprve předlóni, ale aj za takú chvilku sa o nich začalo mluvit víc, jak o kdekom iném. A ěště aby né. Šak všecí třé majú co nabídnút. Ale co vám tu budem povídat, kuknite sa na jejich web www.trivinari.cz, kde sa o nich dozvíte víc.

No a Tři Vinaři pro vás přichystali každý dvě lahve. Chcete vědět které? Tož čtite dál…

Na jaké vínko sa možete těšit?

Nechceme, abyste kupovali zajíca v pytli, takže už teď prozradíme, které flaše v našem degustačním boxu najdete. Tentokrát sa možete těšit na tyto vínka:

MÜLLER THURGAU, 2021 – Vinařství Uřičář
CUVÉE ROSÉ, 2021 – Vinařství Uřičář
SYLVÁNSKÉ ZELENÉ, 2020 – Vinařství Roseta
MUŠKÁT MORAVSKÝ, 2020 – Vinařství Botur / Vinotéka Botur
CUVÉE ČERVENÉ, 2020 – Vinařství Roseta
MERLOT, 2019 – Vinařství Botur / Vinotéka Botur

Cena je 1499,- Kč a poštovné je zdarma.
Tak co, už sa těšíte tak moc, jak my?

Jak to funguje?

Ne, nejsú to žádné čáry. Estli sa nechcete enom dívat na koncert a poslúchat, ale chcete sa účastnit aj degustace, tož si kúpíte degustační box, který vám pošleme až dom, nebo si ho možete vyzvednút odobně u nekterého ze Tří Vinařů.

No a pak sa stačí už enom 26. února 2022 v 18:30 připojit na túto stránku a možete neenom online sledovat koncert spojený s řízenú degustacú, ale aj sa zapojit pomocí komentářů, otázek, nebo hlasování v anketách.

Onlajn vysílání koncertu bude dostupné všeckým, tož ale samozřejmě ti, co majú kúpené vínko, si ho užijú mnohem víc, že ano 🙂

Kde možu objednat víno

Degustační box na příští degustacu možete objednat u Radka Botura (jednoho ze Třech Vinařů) na e-shopu www.botur.cz. až do pondělí 21. února do 23:59 (ať stihneme všecko zabalit a poslat) … a nebo kdybyste to nestihli, možete sa až do pátka stavit aj osobně u nekterého z Třech vinařů.

No a nížej možete vidět dvě videa, kde sa dozvíte víc neenom o projektu DegustaceOnline.cz, díky kerému budete moct při online koncertě DH Svárovanka okoštovat dobré vínko, ale také o Třech Vinařoch, keří pro Vás degustaci připravili.

Tož těšíme sa na pohárek při dobré muzice – s Vama – u Vás… Vaša DH Svárovanka, Tři Vinaři a Jožka Šmukař.

Hlavní partner

 

Sponzoři téjto akce