Degustace Online

Ochutnajte kvalitní moravské víno v pohodlí Vašeho domova…

Další degustace sa koná už v sobotu 23. května 2020 a Vy sa na ní možete těšit tentokrát na vína od Třech Vinařů!

Tři Vinaři u Vás doma

Radek Botur (Vinotéka Botur), Laďa Mrkva (Vinařství Roseta) a Jirka Uřičář (Víno Uřičář), spojili svoje sily pod hlavičkú „Tři Vinaři“ teprve lóni, ale aj za takú chvilku sa o nich začalo mluvit víc, jak o kdekom iném. A ěště aby né. Šak všecí třé majú co nabídnút. Ale co vám tu budem povídat, kuknite sa na jejich web www.trivinari.cz, kde sa o nich dozvíte víc.

No a Tři Vinaři pro vás přichystali každý pět lahví a Vy ste mohli svojím hlasováním ovlivnit, které kúsky sa objevijú na příští degustaci.

Takto ste si to odhlasovali

Měli ste jedinečnú možnost ovlivnit, jaké falše sa v degustačním boxu objevijú… Tož a takto to dopadlo:

Jak to funguje?

Ne, nejsú to žádné čáry. Kúpíte si degustační box, který vám pošleme až dom, nebo si ho možete vyzvednút odobně u nekterého ze Tří Vinařů.

No a pak sa stačí už enom v ten správný čas připojit na túto stránku a možete neenom online sledovat řízenú degustacu, ale aj sa do ní zapojit pomocí komentářů, otázek, nebo hlasování v anketách.

Stream je vysílaný naživo pomocí Fejsbúčku a je dostupný všeckým. Tož ale samozřejmě ti, co majú kúpené vínko, si ho užijú mnohem víc, že ano 🙂

Kdy bude další degustace

Datum další online degustace je naplánovaný na sobotu 23. 5. 2020 a estli sa nic nezmění, začínali bysme nekdy mezi 18:30 a 19:00 (eště to včas upřesníme).

Kdyby ste to ale nestihli, nic sa neděje, možete si pustit video ze záznamu a udělat si degustacu třebas o den pozdějc.

Kde možu objednat víno

Degustační box na příští degustacu už je v prodeji. V anketě nahoře ste si odhlasovali, které vínka byste rádi ochutnali a my sme sa snažili držet sa výsledku při výběru co nejvíc – a věříme, že sa nám to aj povedlo. Degustační balíčky sme přichystali u Ladě na eshopu a už si jich možete objednat.

A estli máte zájem, možete porád eště objednávat degustační balíček z minulé degustace. Vína z něho sú iné, než jaké budú na degustaci příští a video si možete pustit o neco níž tady na stránce.

Nachystali sme hned dva degustační boxy

No a protože si minule nekeří stěžovali, že 6 vzorků je málo, nakonec sme na 2. Degustaci online pro Vás přichystali boxy dva. Jeden základní se šesti flašama a druhý, pro náročné, s devíti flašama. Tož a teď sa ukažte, jací ste gurmáni… 😉

Druhú degustaci budeme vysílat naživo od Radka z vinotéky, takže estli nás chcete dojít podpořit, zamávat nám přes okno, nebo na nás udělat neaké opičky, možete sa stavit. Dovnitřku vás sice kvúli karanténě nepustíme, protože v rámci promořování možeme byt bez rúšek enom třé (taká malá tříčlenná rodina), ale třeba si Vás přes okno vyfotí náš markeťák Jurka a vecpe vás nejak do streamu 😉

Těšijú sa na Vás Tři Vinaři!

Video z 1. Degustace Online